Axxair.sk

Axxair - Inovatívne orbitálne zváračky a rezačky

DOPRAVA NAD 150€ BEZ DPH ZADARMO

ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS NÁRADIA

ODBORNÉ PORADENSTVO PRE VÁŠ PROJEKT

AXXAIR - Inovatívne orbitálne technológie

/ ORBITÁLNE PÍLY / ORBITÁLNE ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNE ZVÁRAČKY / STROJE A NÁRADIE NA PRACU S RÚRAMI /


O značke Axxair

AXXAIR je renomovaný odborník, výrobca a distribútor oribitálnych strojov na opracovanie rúr a na orbitálne zváranie. Vývoju pokrokových technológií sa venuje od roku 1997. Je celosvetovým distribútorom zariadení používaných v procesoch prípravy rúr, orbitálneho rezania, orbitálneho úkosovania, zarovnávania čiel rúr a orbitálneho zvárania.

AXXAIR dodáva svojim zákazníkom v celej Európe inovatívne riešenia na zlepšenie produktivity a kvality práce s rúrami rôznych materiálov, ako napríklad nerezová oceľ, titán, uhlíková oceľ, duplexná oceľ, super duplexná nerezová oceľ, Hastelloy niklová oceľ, či plasty.

20 rokov skúseností v orbitálnych technológiách

Vyrábame inovatívne zariadenia pre proces orbitálneho opracovania rúr pre potravinársky, chemický, petrochemický, farmaceutický priemysel či priemysel v oblasti polovodičov. Neustále dopĺňame náš produktový rad, vylepšujeme technológiu aj prevedenie a vylepšujeme naše služby.

Produktové rady

Vyrábame stroje, ktoré sú schopné kvalitnej prípravy a dokonalého rezu pomocou oribitálneho rezania. Ponúkame aj stroje na efektívne a presné úkosovanie rúr pre kvalitné zvary. Kladieme dôraz na služby pre zákazníka, od počiatočného určovania parametrov rezania a zvárania, cez prípravu pri výbere produktu podľa individuálnych požiadaviek. Následne ponúkame zaškolenie obsluhy, aby sme zabezpečili, že personál bude schopný riešiť každú situáciu bezproblémovo a produktívne. Prečítať viac...

produtky axxair
Služby pre vás:
Sledujte nás:

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

axxair katalog

axxair katalog

Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In