Axxair.sk

Presnosť laserového zvárania: Prelomová metóda v spájaní materiálov

Urobte proces zvárania inteligentnejším V oblasti moderného výrobného priemyslu je presnosť a efektivita nevyhnutná. Medzi širokým spektrom inovatívnych techník na zlučovanie materiálov sa laserov..

Prečítať viac

Sadíme pre zelenšiu budúcnosť

Každý strom, kvetina a semienko je sľubom lepšieho zajtrajška, ktorý spoločne tvoríme. Prispievate aj vy! Nákupom profesionálneho potrubárskeho a inštalatérskeho náradia od ant ste ..

Prečítať viac

Spoznajte EXACT Infinity! Pílu na rezanie veľkých priemerov rúr "do nekonečna"

Píla EXACT Infinity je navrhnutá na rezanie najväčších rúr na svete. Ide o úplne nový typ systému na rezanie rúr Exact, ktorý využíva reťazový uchopovací mechanizmus. Vďaka flexibilite segmentov ..

Prečítať viac

Potrubárske a zváračské stroje na MSV Brno 2023! Reálne predvedenie strojov

10.-13.10.2023, výstavisko Brno Opäť po roku prichádzame na výstavu MSV Brno aby sme vám priniesli Potrubárske náradie a stroje na zváranie rúr. Znova prinášame mnohé novinky.Tak ..

Prečítať viac

Spôsoby ako rezať nerezové rúry

Nerezové rúry je náročné rezať vzhľadom na ich materiálové zloženie. Existuje niekoľko spôsobov ako šetrne rezať nerez a dosiahnuť pritom rovný a presný rez, bez kontaminácie materiálu. Vybrali s..

Prečítať viac

Aké sú riziká chybného formovania?

Formovanie je postup, ktorý pozostáva z nahradenia okolitého kyslíka okolo zvarového kúpeľa ochranným plynom, ako je argón, aby sa zabránilo akejkoľvek korózii na vysoko zohriatom povrchu. Aké sú..

Prečítať viac

5 dôvodov prečo investovať do orbitálnej zváračky TIG

5 dôvodov prečo investovať do automatizovanej orbitálnej zváračky TIG Ručné TIG zváranie si vyžaduje vysokú úroveň kompetencie zvárača, aby boli dosiahnuté kvalit..

Prečítať viac

Ktorý typ montáže T-spojov víťazí?

Porovnali sme tri metódy tvarovania odbočiek V dnešnej dobe bude každý súhlasiť s tým, že v priemysle sú primárnymi cieľmi kvalita v širšom zmysle slova a prod..

Prečítať viac

Ako fungujú rúrkové výmenníky tepla a ich oblasti použitia

Sortiment rúrkových výmenníkov tepla je veľmi široký. Začína sa malými výmenníkmi tepla z nehrdzavejúcej ocele s niekoľkými desiatkami rúrok pre potravinársky priemysel a nekončí ani veľkými výme..

Prečítať viac

Ktorá metóda zvárania zlepší vašu efektivitu?

Výber metódy zvárania na zlepšenie účinnosti je hlavným problémom. Vo všeobecnosti môžeme potvrdiť, že čím je metóda zvárania automatizovanejšia, tým vyšší bude výkon. Netreba však zabúdať na nev..

Prečítať viac

Zváračské náradie na výstave MSV 2022 v Brne

4.-7.10.2022, výstavisko Brno Zváračské a potrubárske náradie prinášame na Medzinárodný strojárenský veľtrh v Brne. Nájdete nás v pavilóne V ako súčasť výstavy WELDING 2022. Zasta..

Prečítať viac

Fotoreport z výstavy MSV Brno

Zúčastnili sme sa výstavy Welding 2022, ktoré je súčasťou Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne. Desiatky vystavovateľov zváračskej techniky v hale V a my sme medzi nimi..

Prečítať viac

Aké nástroje používajú zvárači pri zváraní ochranným oblúkom?

Aby sa pri zváraní dosiahlo pevné a odolné spojenie, je dôležité zabezpečiť, aby zvárané rúry boli inertné. Pred začatím zvárania je preto potrebné sa uistiť, aby okolitý kyslík okolo oblasti zvá..

Prečítať viac

4 aspekty, ktoré je potrebné zvážiť pred prechodom na orbitálne zváranie

Pred investíciou do orbitálneho zvárania by ste si mali položiť určité otázky, aby ste zistili, aké sú vaše skutočné potreby, a aké vybavenie je potrebné na splnenie týchto požiadaviek. Jedným z ..

Prečítať viac

Čo umožňuje presné rezanie tenkých rúrok s malými priemermi?

Špičkové priemyselné odvetvia, ako je napríklad polovodičový priemysel, vyžadujú veľmi presnú a kvalitnú prípravu a zváranie rúr. Rúry sa zvyčajne zvárajú pomocou TIG, ručného alebo orbitálneho z..

Prečítať viac

Cestujeme za vami so zváračskou technikou!

Zvárači a potrubári, pripravili sme pre vás roadshow so zváračskou a potrubárskou technikou. Prídeme za vami a predvedieme vám najmodernejšie stroje z vášho fachu. Cestujeme v termíne 27. septembr..

Prečítať viac

Ktorá orbitálna rezačka je pre Vás tá pravá?

Potrebuje Vaša firma rezať rúry s maximálnou presnosťou? Odporúčame Vám orbitálne rezačky značky Axxair. Vďaka týmto rezačkám dosiahnete kolmý rez s maximálnou presnosťou. Zaručujú tiež rez bez d..

Prečítať viac

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG?

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG? Orbitálne zváranie bolo vyvinuté v 60. rokoch 20. storočia s cieľom vyhovieť prísnym normám kvality v leteck..

Prečítať viac

Manuálne TIG zváranie vs. automatizované TIG zváranie

Manuálne TIG zváranie vs. automatizované TIG zváranie Ručné TIG zváranie rúr alebo automatické orbitálne TIG zváranie? Toto je otázka, ktorú si pri vybavovaní die..

Prečítať viac

Aké sú najpoužívanejšie centrátory na rúry?

Ako si vybrať správny centrátor a aké typy existujú? Aký centrátor je vhodný pre nerezové rúry?Centrátory rúr slúžia na správne centrovanie rúr pred zváraním. Slúžia na uchopenie dvoch koncov rúr..

Prečítať viac

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie?

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie? Máte sériovú výrobu a chcete optimalizovať čas cyklu svojich zváracích operácií, aby boli..

Prečítať viac

3 typy klietkových centrátorov na väčšie priemery rúr

Klietkové centrátory sú efektívna metóda na rýchle vyrovnanie jednej veľkosti potrubia. Zväčša sa delia na tri druhy, podľa spôsobu ich dotiahnutia: (manuálne, račňové, hydraulické) Manuálne ..

Prečítať viac

Štyri aplikácie otvorených zváracích hláv

Štyri aplikácie otvorených zváracích hláv Otvorené zváracie hlavy sa vyznačujú flexibilitou pri zváraní rôznych priemerov a hrúbok stien trubíc a rúr. Okrem finan..

Prečítať viac

AQUASOL Oxymeter PRO OX-100

Programovateľný ručný OXYMETER PRO OX-100 je navrhnutý tak, aby poskytoval operátorom čo najpresnejšie údaje o koncentrácií kyslíka. Všetky oxymetre Pro OX-100 pr..

Prečítať viac

Prečo si vybrať TIG zváranie rúr?

Prečo si vybrať TIG zváranie rúr? Proces zvárania TIG ponúka pri zváraní rúr mnoho výhod: kompaktný a tenký zvarový spoj, úplné prevarenie a čistý pro..

Prečítať viac

Aké sú nové vlastnosti orbitálnych úkosovacích strojov AXXAIR?

Príprava rúr je nevyhnutná pre vysoko kvalitné zvary.Príprava rúry obsahuje niekoľko krokov, ktoré je potrebné dodržať pred zváraním. Príprava skosenia je jedným z najdôležitejších krokov, pretože zar..

Prečítať viac

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom Uvedomujete si zdĺhavosť výroby vo svojej spoločnosti a chcete byť efektívnejší počas svojich p..

Prečítať viac

MSV 2022 Nitra Medzinárodný strojársky veľtrh

24. - 27. máj 2022, Výstava MSV Nitra Sme distribútorom náradia na zváranie rúr a technologickej potrubárčiny! Vidíme sa na medzinárodnom veľtrhu MSV 2022 v Nitre. Prinášame na trh i..

Prečítať viac

Zváračské a potrubárske dni 2020

22. - 26. júna 2020, Bratislava Zvárači a potrubári, chýbajú vám technologické výstavy a veľtrhy? Chcete sa vzdelávať, držať krok s dobou a používať najmodernejšie technológie? Alebo si len potrebu..

Prečítať viac

Orbitálne zváranie: otvorená alebo zatvorená zváracia hlava?

Orbitálne zváranie: otvorená alebo zatvorená zváracia hlava? Ktorú si vybrať? Produktová línia orbitálneho zvárania je veľmi efektívnym riešením pri montáži potr..

Prečítať viac

Napísali o nás - AXXAIR

Ako orbitálne stroje AXXAIR pomáhajú distribútorovi ant s.r.o. naplniť požiadavky zákazníkov Prinášamé preklad článku, ktorý o nás-spoločnosti ant s.r.o. napísal ..

Prečítať viac

Kurzy orbitálneho zvárania

Zaujímate sa o orbitálne zváranie? Chceli by ste posunúť svoje zváračské zručnosti na ďalšiu úroveň? Prihláste sa na kurz orbitálneho zvárania s certifikáto..

Prečítať viac

Ako rezať nerezové rúry presne, rýchlo, čisto a bez otrepov?

Ako rezať nerezové rúry presne, rýchlo, čisto a bez otrepov? Viete prečo je orbitálna rezačka preferovaná na rezanie nerezových rúr alebo aké sú výhody orbitálneh..

Prečítať viac

Ďakujeme za Zváračské dni 2019

Ďakujeme za účasť na zváračských dňoch Po zaujímavom týždni predvádzania orbitálnych strojov AXXAIR, ktorý bol plný inšpiratívnych stretnutí s vami, by sme sa vám ch..

Prečítať viac

O značke Axxair

AXXAIR - Inovatívne orbitálne technológie / ORBITÁLNE PÍLY / ORBITÁLNE ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNE ZVÁRAČKY / STROJE A NÁRADIE NA PRACU S RÚRAMI / O značke Axxair ..

Prečítať viac
Služby pre vás:
Sledujte nás:

Katalogu potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

axxair katalog

axxair katalog

Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In