Axxair.sk


Cestujeme za vami so zváračskou technikou!

Zvárači a potrubári, pripravili sme pre vás roadshow so zváračskou a potrubárskou technikou. Prídeme za vami a predvedieme vám najmodernejšie stroje z vášho fachu. Cestujeme v termíne 27. septembr..

Prečítať viac

Ktorá orbitálna rezačka je pre Vás tá pravá?

Potrebuje Vaša firma rezať rúry s maximálnou presnosťou? Odporúčame Vám orbitálne rezačky značky Axxair. Vďaka týmto rezačkám dosiahnete kolmý rez s maximálnou presnosťou. Zaručujú tiež rez bez d..

Prečítať viac

Aké sú najpoužívanejšie centrátory na rúry?

Ako si vybrať správny centrátor a aké typy existujú? Aký centrátor je vhodný pre nerezové rúry?Centrátory rúr slúžia na správne centrovanie rúr pred zváraním. Slúžia na uchopenie dvoch koncov rúr..

Prečítať viac

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie?

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie? Máte sériovú výrobu a chcete optimalizovať čas cyklu svojich zváracích operácií, aby boli..

Prečítať viac

3 typy klietkových centrátorov na väčšie priemery rúr

Klietkové centrátory sú efektívna metóda na rýchle vyrovnanie jednej veľkosti potrubia. Zväčša sa delia na tri druhy, podľa spôsobu ich dotiahnutia: (manuálne, račňové, hydraulické) Manuálne kl..

Prečítať viac

Štyri aplikácie otvorených zváracích hláv

Štyri aplikácie otvorených zváracích hláv Otvorené zváracie hlavy sa vyznačujú flexibilitou pri zváraní rôznych priemerov a hrúbok stien trubíc a rúr. Okrem finan..

Prečítať viac

AQUASOL Oxymeter PRO OX-100

Programovateľný ručný OXYMETER PRO OX-100 je navrhnutý tak, aby poskytoval operátorom čo najpresnejšie údaje o koncentrácií kyslíka. Všetky oxymetre Pro OX-100 pr..

Prečítať viac

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG?

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG? Orbitálne zváranie bolo vyvinuté v 60. rokoch 20. storočia s cieľom vyhovieť prísnym normám kvality v leteck..

Prečítať viac

Prečo si vybrať TIG zváranie rúr?

Prečo si vybrať TIG zváranie rúr? Proces zvárania TIG ponúka pri zváraní rúr mnoho výhod: kompaktný a tenký zvarový spoj, úplné prevarenie a čistý proces. Orbitál..

Prečítať viac

Aké sú nové vlastnosti orbitálnych úkosovacích strojov AXXAIR?

Príprava rúr je nevyhnutná pre vysoko kvalitné zvary.Príprava rúry obsahuje niekoľko krokov, ktoré je potrebné dodržať pred zváraním. Príprava skosenia je jedným z najdôležitejších krokov, pretože zar..

Prečítať viac

Kurzy orbitálneho zvárania

Kurzy orbitálneho zvárania Zaujímate sa o orbitálne zváranie? Chceli by ste posunúť svoje zváračské zručnosti na ďalšiu úroveň? Prihláste sa na kurz orbitá..

Prečítať viac

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom Uvedomujete si zdĺhavosť výroby vo svojej spoločnosti a chcete byť efektívnejší počas svojich p..

Prečítať viac

Zváračské a potrubárske dni 2020

22. - 26. júna 2020, Bratislava Zvárači a potrubári, chýbajú vám technologické výstavy a veľtrhy? Chcete sa vzdelávať, držať krok s dobou a používať najmodernejšie technológie? Alebo si len potrebu..

Prečítať viac

Orbitálne zváranie: otvorená alebo zatvorená zváracia hlava?

Orbitálne zváranie: otvorená alebo zatvorená zváracia hlava? Ktorú si vybrať? Produktová línia orbitálneho zvárania je veľmi efektívnym riešením pri montáži potr..

Prečítať viac

Manuálne TIG zváranie vs. automatizované TIG zváranie

Manuálne TIG zváranie vs. automatizované TIG zváranie Ručné TIG zváranie rúr alebo automatické orbitálne TIG zváranie? Toto je otázka, ktorú si pri vybavovaní die..

Prečítať viac

Napísali o nás - AXXAIR

Ako orbitálne stroje AXXAIR pomáhajú distribútorovi ant s.r.o. naplniť požiadavky zákazníkov Prinášamé preklad článku, ktorý o nás-spoločnosti ant s.r.o. napísal ..

Prečítať viac

Ako rezať nerezové rúry presne, rýchlo, čisto a bez otrepov?

Ako rezať nerezové rúry presne, rýchlo, čisto a bez otrepov? Viete prečo je orbitálna rezačka preferovaná na rezanie nerezových rúr alebo aké sú výhody orbitálneh..

Prečítať viac

Ďakujeme za Zváračské dni 2019

Ďakujeme za účasť na zváračských dňoch Po zaujímavom týždni predvádzania orbitálnych strojov AXXAIR, ktorý bol plný inšpiratívnych stretnutí s vami, by sme sa vám ch..

Prečítať viac

5 dôvodov prečo investovať do orbitálnej zváračky TIG

5 dôvodov prečo investovať do automatizovanej orbitálnej zváračky TIG Ručné TIG zváranie si vyžaduje vysokú úroveň kompetencie zvárača, aby boli dosiahnuté kvalit..

Prečítať viac

O značke Axxair

AXXAIR - Inovatívne orbitálne technológie / ORBITÁLNE PÍLY / ORBITÁLNE ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNE ZVÁRAČKY / STROJE A NÁRADIE NA PRACU S RÚRAMI / O značke Axxair ..

Prečítať viac

axxair katalog

axxair katalog

Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií