Axxair.sk


Zváračské a potrubárske dni 2020

Zvárači a potrubári, chýbajú vám technologické výstavy a veľtrhy? Chcete sa vzdelávať, držať krok s dobou a používať najmodernejšie technológie? Alebo si len potrebujete vymeniť skúsenosti z praxe? Práve pre to organizujeme pre vás Zváračské a potrubárske dni v Bratislave,

Prejsť na článok

Kurzy orbitálneho zvárania

Zaujímate sa o orbitálne zváranie? Chceli by ste posunúť svoje zváračské zručnosti na ďalšiu úroveň? Prihláste sa na kurz orbitálneho zvárania s certifikátom operátora orbitálneho zváracieho zariadenia podľa normy STN EN ISO 14732 – platnosť 6 rokov.

Prejsť na článok

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG?

Orbitálne zváranie bolo vyvinuté v 60. rokoch 20. storočia s cieľom vyhovieť prísnym normám kvality v leteckom priemysle a najmä zabezpečiť čo najdokonalejšiu celistvosť komponentov používaných napríklad v hydraulických systémoch. Cieľom automatizácie je zvýšiť efektivitu vo výrobnom procese a súčasne docieliť čo najmenšiu chybovosť vo zváraní vylúčením ľudského vplyvu.

Prejsť na článok

ZVÁRAČSKÉ DNI 2019

Prinášame náhľad atmosféry zo zváračských dní.

Prejsť na článok

ORBITÁLNE ZVÁRANIE: OTVORENÁ ALEBO ZATVORENÁ ZVÁRACIA HLAVA? KTORÚ SI VYBRAŤ?

Produktová línia orbitálneho zvárania je veľmi efektívnym riešením pri montáži potrubí. Použitím otvorených alebo zatvorených zváracích hláv získate vhodné riešenie pre rôzne aplikácie vašej výroby. Zistite, ako si vybrať medzi týmito dvoma základnými princípmi.

Prejsť na článok

PREČO SI VYBRAŤ TIG ZVÁRANIE RÚR?

Proces zvárania TIG ponúka pri zváraní rúr mnoho výhod: kompaktný a tenký zvarový spoj, úplné prevarenie a čistý proces a ďalšie. Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete aké sú výhody a nevýhody zvárania rúr metódou TIG.

Prejsť na článok

MANUÁLNE TIG ZVÁRANIE VS. AUTOMATIZOVANÉ TIG ZVÁRANIE

Ručné TIG zváranie rúr alebo automatické orbitálne TIG zváranie? Toto je otázka, ktorú si pri vybavovaní dielne alebo pracoviska položia viaceré spoločnosti. Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete aké sú výhody automatizovaného TIG zvárania.

Prejsť na článok

AKO ORBITÁLNE STROJE AXXAIR POMÁHAJÚ DISTRIBÚTOROVI ANT S.R.O. NAPLNIŤ POŽIADAVKY ZÁKAZNÍKOV

Prečítajte si preklad článku, ktorý o spoločnosti ant s.r.o. napísal výrobca strojov na orbitálne zváranie AXXAIR.

Prejsť na článok

AKO REZAŤ NEREZOVÉ RÚRY PRESNE, RÝCHLO, ČISTO A BEZ OTREPOV?

Viete prečo je orbitálna rezačka preferovaná na rezanie nerezových rúr alebo aké sú výhody orbitálneho rezania rúr? V tomto článku môžete nájsť aspoň 8 dôvodov prečo si na rýchle, presné a čisté rezanie nerezových rúr vybrať orbitálnu rezačku.

Prejsť na článok

5 DÔVODOV PREČO INVESTOVAŤ DO AUTOMATIZOVANEJ ORBITÁLNEJ ZVÁRAČKY TIG

Ručné TIG zváranie si vyžaduje vysokú úroveň kompetencie zvárača, aby boli dosiahnuté kvalitné výsledky. Zaškolenie zvárača na ručné zváranie potrubí môže trvať aj niekoľko mesiacov, čo nie je veľmi efektívne. Keď je potrebná aj produktivita, nie len kvalitné zvary, tak sa celý proces opiera práve o schopnosti a skúsenosti. Ak v tomto zvárač nie je prvotriedny a ak navyše nie je aj riadny makač, zabudnite na výsledky. Automatizované orbitálne zváracie zariadenie ponúka ideálne riešenie pri dosahovaní kvality aj vysokej produktivity.

Prejsť na článok

AXXAIR - INOVATÍVNE ORBITÁLNE TECHNOLÓGIE

AXXAIR je konštruktér, výrobca a distribútor oribitálnych strojov na rúry od roku 1997. Je celosvetovým distribútorom strojov využiteľných v procesoch prípravy rúr, orbitálneho rezania, úkosovania, zarovnávania hrán rúr alebo orbitálneho zvárania.

Zistiť viac

katalog axxair

Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií