Axxair.sk

PREČO SI VYBRAŤ TIG ZVÁRANIE RÚR?

Proces zvárania TIG ponúka pri zváraní rúr mnoho výhod: kompaktný a tenký zvarový spoj, úplné prevarenie a čistý proces a ďalšie. Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete aké sú výhody a nevýhody zvárania rúr metódou TIG.

Prejsť na článok

MANUÁLNE TIG ZVÁRANIE VS. AUTOMATIZOVANÉ TIG ZVÁRANIE

Ručné TIG zváranie rúr alebo automatické orbitálne TIG zváranie? Toto je otázka, ktorú si pri vybavovaní dielne alebo pracoviska položia viaceré spoločnosti. Prečítajte si článok, v ktorom sa dozviete aké sú výhody automatizovaného TIG zvárania.

Prejsť na článok

AKO ORBITÁLNE STROJE AXXAIR POMÁHAJÚ DISTRIBÚTOROVI ANT S.R.O. NAPLNIŤ POŽIADAVKY ZÁKAZNÍKOV

Prečítajte si preklad článku, ktorý o spoločnosti ant s.r.o. napísal výrobca strojov na orbitálne zváranie AXXAIR.

Prejsť na článok

AKO REZAŤ NEREZOVÉ RÚRY PRESNE, RÝCHLO, ČISTO A BEZ OTREPOV?

Viete prečo je orbitálna rezačka preferovaná na rezanie nerezových rúr alebo aké sú výhody orbitálneho rezania rúr? V tomto článku môžete nájsť aspoň 8 dôvodov prečo si na rýchle, presné a čisté rezanie nerezových rúr vybrať orbitálnu rezačku.

Prejsť na článok

5 DÔVODOV PREČO INVESTOVAŤ DO AUTOMATIZOVANEJ ORBITÁLNEJ ZVÁRAČKY TIG

Ručné TIG zváranie si vyžaduje vysokú úroveň kompetencie zvárača, aby boli dosiahnuté kvalitné výsledky. Zaškolenie zvárača na ručné zváranie potrubí môže trvať aj niekoľko mesiacov, čo nie je veľmi efektívne. Keď je potrebná aj produktivita, nie len kvalitné zvary, tak sa celý proces opiera práve o schopnosti a skúsenosti. Ak v tomto zvárač nie je prvotriedny a ak navyše nie je aj riadny makač, zabudnite na výsledky. Automatizované orbitálne zváracie zariadenie ponúka ideálne riešenie pri dosahovaní kvality aj vysokej produktivity.

Prejsť na článok

AXXAIR - INOVATÍVNE ORBITÁLNE TECHNOLÓGIE

AXXAIR je konštruktér, výrobca a distribútor oribitálnych strojov na rúry od roku 1997. Je celosvetovým distribútorom strojov využiteľných v procesoch prípravy rúr, orbitálneho rezania, úkosovania, zarovnávania hrán rúr alebo orbitálneho zvárania.

Zistiť viac

katalog axxair

Služby pre vás:
Výstavy

Schweissen 2019
10.-12. september 2019, Linz, Rakúsko
Viac informácií

Mezinárodní strojírenský veletrh

07.-11. október 2019, Brno
Viac informácií